On Mars - EN - Kickstarter verzia (Eagle Gryphon)

Značka: Eagle Gryphon
€115,80
ČAKÁME NA NASKLADNENIE
Položka bola vypredaná…

Zúčastni sa jednej z najväčších výziev ľudstva v hre On Mars a prispej k rozvoju prvej kolónie na Marse.

OBSAHUJE:

  • hru On Mars
  • Kickstarter Pack
  • Promo kartu

Detailné informácie

Podrobný popis

V nadväznosti na úspech bezpilotných misií založila Organizácia Spojených národov oddelenie operácií a prieskumu Mars (DOME). Prví osadníci prišli na Mars v roku 2037 av desaťročiach po založení Mars Base Camp, súkromné prieskumné spoločnosti začali pracovať na vytvorení samonosnej kolónie.

onmars1

Ak chceš byť hlavným astronautom jedného z týchto podnikov? Byť priekopníkom vo vývoji najväčšej, najpokročilejšej kolónie na Marse tým, že dosiahneš ciele misie DOME aj súkromné agendy vašej spoločnosti?

Spočiatku budeš závislý na dodávkach zo Zeme a budeš musieť často cestovať medzi vesmírnou stanicou Marsu a povrchom planéty.

Ako sa kolónia časom rozširuje, presunieš svoje aktivity na výstavbu dole, generátorov energie, extraktorov vody, skleníkov, kyslíkových tovární a útulkov. Tvojím cieľom je vytvoriť samostatnú kolóniu nezávislú na akejkoľvek pozemskej organizácii. To bude vyžadovať pochopenie dôležitosti vody, vzduchu, energie a potravín – nevyhnutnosťou na prežitie.

Odvažuješ sa zúčastňovať najväčšie výzvy ľudstva?

onmars2

On Mars sa hrá na niekoľko kôl, z ktorých každé sa skladá z dvoch fáz - fáza kolonizácie a Shuttle fázy.

Počas kolonizačnej fázy každý hráč podniká kroky. Dostupné akcie závisia od strany dosky, na ktorej sú umiestnené. Pokiaľ si na obežnej dráhe, môžeš si vziať plány, kúpiť a vyvinúť technológie a prevziať dodávky zo skladu. Pokiaľ si na povrchu planéty, môžeš stavať budovy so svojimi robotmi, modernizovať tieto budovy pomocou plánov, brať vedcov a nové zmluvy, privítať nové lode a skúmať povrch planéty.

Vo fáze Shuttle môžu hráči cestovať medzi kolóniou a kozmickou stanicou na obežnej dráhe.

onmars

Všetky budovy na Marse sú na sebe závislé a niektoré sú nevyhnutné pre rast kolónie. Na budovanie prístreškov pre kolonistov je potrebný kyslík; generovanie kyslíka vyžaduje rastliny; pestovanie rastlín vyžaduje vodu; extrakcia vody z ľadu vyžaduje energiu; výroba energie vyžaduje banské nerasty; a ťažba nerastov vyžaduje kolonistov.

Pre zvyšovanie schopnosti kolónie je každý z týchto zdrojov životne dôležitý. Ako kolónia rastie, je potrebných viac úkrytov, aby kolonisti mohli prežiť nehostinné podmienky na Marse.

Počas hry sa hráči tiež pokúšajú dokončiť misie. Akonáhle sú dokončené celkom tri misie, hra končí.

Pre výhru musia hráči prispieť k rozvoju prvej kolónie na Marse. Počas hry musia hráči získavať Opportunity body (OP). Hráč s najviac OP na konci hry je vyhlásený za víťaza.

POZNÁMKA: Obsah zobrazený na tejto stránke slúži iba pre vizuálnu reprezentáciu. Objekty sa môžu mierne líšiť v konečnej podobe a vzhľade.
POZNÁMKA: Obsah zobrazený na tejto stránke slúži iba pre vizuálnu reprezentáciu. Objekty sa môžu mierne líšiť v konečnej podobe a vzhľade

Dodatočné parametre

Kategória: Strategické doskové hry
HLAVNÁ MECHANIKA: Worker placement
JAZYK: Angličtina
OBŤAŽNOSŤ: HARD (ťažká)
POČET HRÁČOV: 1 hráč, 2 až 4 hráči
TÉMA: Sci-fi
VZŤAH HRÁČOV: Kompetitívny
ZÁKLAD / ROZŠÍRENIE: Základná hra
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: