O NÁS

Naša misia

Žijeme v dobe plnej prokrastinácie, bezúčelného scrollovania na sociálnych sieťach a skracujúce sa doby, počas ktorej sme schopní udržať pozornosť. To najcennejšie, čo máme, je náš voľný čas a ten si často nechávame pretiecť medzi prstami.

Našim cieľom je ukázať ľuďom zmysluplné koníčky, pomôcť im sa v nich zlepšovať a ponúknuť im to najlepšie vybavenie pre ich potreby. Tieto koníčky nie sú vybrané náhodne. Sú to aktivity, ktoré budujú charakter, pevnú vôľu, zlepšujú zručnosť, rozvíjajú kreativitu, alebo inak prispievajú k osobnému rastu. Chceme, aby ľudia trávili svoj voľný čas zmysluplne.

Sme experti v smeroch, ktoré rozširujeme, a ide nám o viac ako o výmenu tovaru za peniaze. Podporujeme a staráme sa o komunity našich koníčkov, organizujeme súťaže, zrazy, vzdeláváme a spájáme.

Nie sme anonymný obchod, pri ktorom vzťah so zákazníkom končí prijatím platby. Sami sme blázni do koníčkov a na prvom mieste je pre nás spokojnosť a dobro komunity, ktoré sme súčasťou.

FYFT = Fill Your Free Time

5 pilierov FYFTu

 1. Úprimne, zrozumiteľne, bez manipulácie = ako kamošovi
  Veríme v naše produkty. Nemáme potrebu prikresľovať ich vlastnosti, alebo niečo zatajovať. Starostlivo si vyberáme, aké produkty predávame a veci, ktoré nemôžeme s čistým svedomím nikomu odporučiť, idú do koša. Nemáme akcie, výpredaje a nepoužívame žiadnu agresívnu či vtieravú reklamu.
 2. Sme experti
  Našim produktom naozaj rozumieme a našim cieľom je, aby sa každému dostalo do ruky to správne vybavenie pre jeho potreby.
 3. Jednota v rozmanitosti
  Zameriavame sa na celý rad smerov a komunít. Každá je originálna, ale všetci majú spoločnú nevyčerpateľnú chuť sa zlepšovať, objavovať a baviť sa v procese. Sú aktívni, hladní po raste a neodmietnu šancu naučiť sa niečo nové. A to s nimi zdieľame aj my.
 4. Minimalizmus
  Sústredíme sa na to dôležité. Všetko ostatné ide bokom.
 5. Realita
  Pravý zážitok nemožno preniesť online. Hranie PC hry vs. hranie dosky, učenie sa trikov z videa vs. učenie sa od kamoša. Jasne, oboje môže byť fajn, ale realitu nič neprekoná. Dávame dôraz na schádzanie sa v realite a naša pobočka je útočiskom pre komunity všetkých koníčkov.

Kto sme?

Toto sú ľudia, ktorí sa starajú o to, že ti včas príde objednávka, že funguje web, že sa máš odkiaľ učiť, a milión ďalších vecí, ktoré sú na fungovanie FYFTu potrebné. Nie sú iba súčasťou FYFTu, títo ľudia  FYFT. 

Connor FYFT
Martin
Dejf
Tonda
Sony
Franta
Kto bude ďalší?
Kto bude ďalší?

FYFT Talents

FYFT Talenti sú talentovaní ľudia, ktorí podľa nás skvele stelesňujú myšlienku FYFTu. Časom sa náš tím bude rozrastať o ľudí, ktorí sú medzi najlepšími vo svojom smere, ktorí sú dôležitou súčasťou svojich komunít a starajú sa o ich fungovanie, alebo sú to jednoducho ľudia, v ktorých vidíme potenciál. Keby bol voľný čas šport, toto by bola naša reprezentácia.

Matěj
Anet
Matvej
Lukáš
Adam-profil
Jakub
question
question

FYFT Kendama Team

Keďže sme ako FYFT českou aj slovenskou distribúciou legendárnou kendama značky KROM, máme pod sebou aj tímy hráčov pre obe krajiny, kde sa snažíme podporovať tie najlepšie z najlepších.

Ak ťa zaujíma, čo sa ohľadom KROM kendamy v našich končinách deje, rozhodne hoď follow na @kromkendamacz a @kromkendamaslovakia, nebo přímo našim team memberům.

KROM TEAM CZ

BRO Team

Mudi - Bro Team
Junkie - Bro Team
Dominik - Bro Team
question

FLOW Team: Tomáš Pivoda | Bára Hrabová | Filip Ghandys | Jan Drs

KROM TEAM SK

BRO Team

Simon - Bro Team
Samuel - Bro Team
Adam - Bro Team
question

FLOW Team: Richard Weiss | David Randous | Vladimír Mušák