ČLÁNKY

Pretože sú pre nás komunity okolo koníčkov to najdôležitejšie, vytvárame obsah, aby tvoja nová zábava neskončila zabudnutá v šuplíku. V článkoch nájdeš návody, recenzie a tipy na tie najlepšie produkty, ktoré ocenia začiatočníci aj pokročilí. Chceš sa naučiť skladať Rubikovu kocku? Zaujíma ťa recenzie najlacnejšie kendamy? A aké sú tie najlepšie hry pre deti? Nájdeš u nás fakt raketu článkov - úprimné recenzie, tipy na najlepšie produkty, návody ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých, novinky a veľa ďalšieho! 

Nebránime sa absolútne žiadnemu off-line koníčku, a preto sa snažíme stále prichádzať s niečím novým, a zároveň sa v tých smeroch sami vzdelávať, aby sme ti boli schopní čo najlepšie poradiť, keď si nebudeš vedieť rady. Zároveň sa snažíme, aby sme dokázali vzbudiť nadšenie do čo najviac offline aktivít. Jednou z našich úloh je vydávanie updatov z rôznych smerov a svetov. Tým, ktoré vyžadujú skutočne veľa pozornosti a tréningu, sa snažíme venovať najviac. 

Snažíme sa naplno venovať nášmu YouTube kanálu FYFT, kde si zakladáme na kvalitných a dlhotrvajúcich návodoch (začiatočníckych aj pokročilých), do ktorých si často pozývame majstrov vo svojom smere, aby ťa to naučili priamo oni, a my ti tak spracovali a odovzdali čo najkvalitnejšie informácie. Vydávame aj rad FYFTnews, v ktorých ťa zoznamujeme s bombastickými novinkami.

Na Instagram pridávame aktuálne dianie z pobočky, tipy na aktivity, všetky informácie o eventoch a občas aj nejakú tú giveaway.

A tu, v našej blogovej encyklopédii, sa dozvieš úplne všetko. Vďaka, že si tu a chceš sa rozvíjať vo svojom koníčku.