Jugglequip Infinities druhej generácie

Vašek Peca, popredný český žonglér a dizajnér žonglovacích loptičiek Jugglequip, tí predstaví novinku - druhú generáciu svojich loptičiek Infinities. Prvá generácia bola v predaji od roku 2019. Čím sa nové loptičky líšia?

Infinities 2nd Generation

Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, loptičky novej generácie majú množstvo vylepšení. Veľká zmena nastala v procese výroby – Infinities sa teraz ručne šijú v Česku, čo je oproti výrobe v Ázii veľká zmena. Už aj prvá generácia loptičiek sa ale dosť líšila od konkurenčných značiek - hlavne čo sa odolnosti materiálov týka. Infinities sú vyrobené z ôsmich panelov z japonskej koženky. Líšia sa aj švy, ktoré sú všetky rovnako zvrásnené (oproti loptičkám šitým na stroji, ktoré majú vždy posledný šev výraznejší) a sú už takým poznávacím znamením Infinities. Pri druhej generácii je šitie ešte presnejšie ako u tej prvej, ľanovú niť nahradila pevnejšia plastová voskovaná a navyše je zdokonalený tvar panelu, aby bola loptička čo najguľatejšia. Väčšina žonglovacích loptičiek je plnená prosom. Infinities sú plnené plastovým granulátom, ktorý je hypoalergénny a loptičky vďaka nemu môžeš aj vyprať. Navyše sa používa granulát dvoch rôznych hustôt a ich kombinácia, vďaka čomu môže vzniknúť malá ťažká aj veľká ľahká loptička.

Skladové loptičky

Druhá generácia Infinities má štyri farby (biela, žltá, oranžová, červená) a štyri veľkosti – S 64mm: 105 g, M 67 mm: 115 g, L 70 mm: 125 g, XL 73 mm: 135 g. Skladové zásoby majú plnosť 97%.

Custom loptičky

Infinities druhej generácie si môžeš nechať vyrobiť presne podľa svojich predstáv. U nás zaobstaráš len tie základné, ale na webe jugglequip.com si pomocou customizéra môžeš navoliť veľkosť, hmotnosť a plnosť loptičiek a dokonca farby jednotlivých panelov aj nite.

jugglequip-customizer-min