c3yoyodesign

C3yoyodesign založili v roku 2009 yoyeri Walter Wong, Simpson Wong a Ron Chan. Odvtedy C3 team získava všemožné svetové prvenstvo v oficiálnych aj neoficiálnych disciplínach. Sám zakladateľ C3yoyodesignu Simpson Wong je držiteľom svetového rekordu v najdlhšom sleeptime (30 minút 28 sekúnd). Brand založený tými najlepšími.

V roku 2011 bola spoločnosť C3yoyodesign oficiálne založená ako výrobca, ktorý tiež sponzoruje hráčov nielen z Ázie, ale aj z Európy a Severnej Ameriky. Popularita, ktorú spoločnosť nazbierala, ju vyniesla na výslnie ako jedného z najlepších yoyo výrobcov na svete.

C3yoyodesign má okrem iného veľmi silný súťažný team zložený z yoyerov z viac ako desiatich krajín sveta. V posledných rokoch sa C3 teamu obzvlášť darilo. Rei Iwakura už niekoľko rokov dominuje kategórii 4A, a mladý Shion Araya sa tento rok (2016) stal jedným z najmladších majstrov sveta v 1A vôbec. Za zmienku stojí aj európska časť teamu - predovšetkým David Molnar, ktorý už niekoľkokrát získal titul majstra európy v 5A.

C3yoyodesign sa nebojí experimentovať a ich yoya patrí k najlepším na trhu. Ich yoyaplastové, kovové aj bimetalové.

1 položiek celkom
Jenos (C3yoyodesign) (Farba Biela)
Jenos (C3yoyodesign)
ČAKÁME NA NASKLADNENIE
€50,20

Jenos je nový offstring navrhnutý pre súťažnú scénu.

27153/BIL

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom