Deň detí sa blíži! Využi až do 1.6. kód "DENDETI" a získaj zľavu -10%

Warhammer Age of Sigmar: Starter Set Warrior

€33,70
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)

Základný štartový box novej edície Warhammer Age of Sigmar, v ktorom nájdeš okrem 18 modelov aj kocky a pravidlá pre hranie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čas veľkých zmien nastal!

V ríši smrteľníkov nastáva čas veľkých zmien. V ôsmich ríšach prepuká vlna života, ktorá vytláča príliv smrti, ktorý po sebe zanechalo Nekrootrasenie a sily Rádu nestrácajú čas a robia si nárok na novo omladenú krajinu.

Pusť sa do Warhammer Age of Sigmar so štartovnou sadou Warrior, ktorá je navrhnutá tak, aby ti pomohla vydať sa na cestu s najlepšou fantasy vojnovou hrou na svete.

Rozbehni nový koníček, postav si modely a nauč sa hrať. Užiješ si dlhé hodiny zábavy či už s kamarátom alebo členmi rodiny.

Tento set obsahuje armády pre 2 hráčov a je tak ideálny pre nákup vo dvojici. V boxe je všetko, čo do začiatku budeš potrebovať.

Zostav miniatúry bez lepenia!

Srdcom tohto setu je 18 krásnych plastových miniatúr Citadel, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa dali zostaviť bez použitia lepidla.

Každá armáda obsahuje dve silné jednotky vyzbrojené ničivou výzbrojou a výstrojom a dajú sa ľahko posilniť ďalšími zbraňami.

Ďalej sa môžeš tešiť na tradičný obojstranný box, ktorý sa dá využiť ako terén a obojstrannú hernú podložku.

Súčasťou setu sú tiež nevyhnutné veci ako 2 merítka rozsahu a 10 kociek, ktoré ti pomôžu pri pohybe, streľbe, boji zblízka a ďalších činnostiach.

Pravidlá sú základ!

V 80 stránkovej knihe z edície Warrior nájdeš informácie o histórii hry Warhammer Age of Sigmar a tiež o príbehu frakcií a jednotiek. Kniha obsahuje aj niekoľko úvodných výukových bojových plánov, ktoré ťa uvedú do hry.

2 referenčné listy s pravidlami obsahujú praktické informácie o pravidlách pre ľahkú orientáciu pri učení základov hry Warhammer Age of Sigmar

Ďalej tu nájdeš 56 stránkovú knihu základných pravidiel. Tá obsahuje všetky pravidlá zo základnej knihy Warhammer Age of Sigmar a je ideálna pre prípad, že si pripravený rozšíriť svoju armádu a bojovať s ostatnými hráčmi.

Box obsahuje:

  • 80 stránkovú knihu s pravidlami a príbehmi Warhammer Age of Sigmar a 56 stránkovú knihu so základnými pravidlami
  • Figúrky: 5x Stormcast Eternals - Vindicators, 1x Stormcast Eternals - Knight-Arcanum, 1x Killaboss + 1x Stab-grot, 12x Gutrippaz
  • Hernú podložku 30"x22,4" s kartónovým terénom
  • 10x kociek a 2x plastové metre

Vlastnosti

  • Vydavateľstvo: Games Workshop
  • Modely nie sú zložené ani nafarbené
  • Jazyk: Angličtina

Dodatočné parametre

Kategória: Warhammer: Age of Sigmar
HERNÝ SVET: Warhammer
Herný svet - Figúrkové hry: Warhammer
Warhammer svet: Warhammer Age of Sigmar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: