Warhammer 40000: Marneus Calgar (Crew)

Značka: Crew
€11,80
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)

SÁGA WARHAMMER 40 000 PRICHÁDZA NA TRH SPOLOČNOSTI MARVEL!
V bezútešnej temnote ďalekej budúcnosti existuje len vojna. Marneus Calgar, legendárny veľmajster kapituly Ultramarines, vedie svojich elitných vesmírnych mariňákov proti najväčším hrozbám pre ľudstvo v galaxii zmietanej nekonečnými konfliktami

Detailné informácie

Podrobný popis

SÁGA WARHAMMER 40 000 PRICHÁDZA NA TRH SPOLOČNOSTI MARVEL!
V bezútešnej temnote ďalekej budúcnosti existuje len vojna. V galaxii pohltenej nekonečným konfliktom vedie Marneus Calgar, legendárny veľmajster kapitoly Ultramarines, svojich elitných vesmírnych mariňákov proti najväčším hrozbám pre ľudstvo. Scenárista Kieron Gillen (Uncanny X-Men, Cesta do tajomstva, Zlý + božský) vrhá čitateľov po hlave do príbehu 40K a zoznamuje ich s doteraz nevyrozprávaným príbehom pôvodu Marnea Calgara - od jeho začiatkov na Novom Thuliu a kampaní Čiernych krížových výprav až po odhalenie tajomstva Čierneho oltára. Potom sa znovu objaví smrteľná hrozba z Calgarovej minulosti, ktorá ohrozuje prítomnosť sústavy Ultramar! Komiks je plný nových a fanúšikmi obľúbených postáv a okrem pútavého pohľadu na pôvod vesmírnych mariňákov ponúka toľko ďalších záhad, že sa do Thunderhawku ani nemohli zmestiť. Povinné čítanie pre dlhoročných nadšencov - a dokonalá učebnica pre tých, ktorí do sveta WARHAMMER 40 000 vstupujú po prvý raz!

Obsahuje zošity Warhammer 40,000: Marneus Calgar č. 1-5, ktorých autormi sú Kieron Gillen, Jacen Burrows, Guillermo Ortego a Java Tartaglia.

Dodatočné parametre

Kategória: Black Library
JAZYK: Čeština

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: