Warcraft: Legendy 3

Značka: Crew
€7,10
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)

Slávni americkí a ázijskí tvorcovia navštívia Warcraft! Čaká na vás dobrodružstvo, zrada, humor a odvaha. Príbehy rozprávané z pohľadu Aliancie aj Hordy. Prvý zväzok volnej päťdielnej série!

Detailné informácie

Podrobný popis

Warcraft: Legends 3 vám prináša ďalšiu dávku vzrušujúcich dobrodružstiev v príbehoch odohrávajúcich sa vo svete Warcraft®. Oceňovaný tím Richard Knaak a Jae-Hwan Kim (Warcraft: Sunwell) vám prináša tretiu časť príbehu Traga Highmountaina, hrdinského taurena, ktorý bol oživený ako jeden z nemŕtvych. Tragova cesta za Kráľom Lichov ho zavedie hlboko do mrazivej tundry Northrendu, kde nájde nových spojencov... a nových nepriateľov.

ŠARLATOVÁ KREV

Keď sa elfská čarodejnica a nemŕtvy bojovník vydajú na vojnovú cestu proti nemilosrdnej Šarlátovej križiackej výprave, ich slepá túžba po krvi ich privedie do stretu s osudom... a smrťou.

ZELENÉ ZIMNÉ RADOVANKY

Renomovaná autorka Christie Goldenová prináša príbeh o Krizzovi podliakovi, goblinovi, ktorý hľadá ľahký spôsob, ako si zarobiť... aj keby sa mal hrať na Predka zimy. Jeho prázdninové starosti sa však nečakane zmenia na prázdninovú radosť, keď si ho malé gnómske dievčatko vyberie za svojho hrdinu...

VZRUŠENIE Z LOVU

Hemet Nesingwary, najslávnejší lovec Azerothu, sa ocitne v nečakanej situácii: musí ochrániť tri panterie kity a zároveň sa postaviť piatim vražedným lovcom.

Dodatočné parametre

Kategória: Komiksy
JAZYK: Čeština

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: