Flash 15: Cílová čára (Crew)

Značka: Crew
€15,10
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)

FLASH KRÍŽI CIEĽOVÚ LÍNIU... Stodielna séria hviezdneho spisovateľa Joshuu Williamsona sa blíži ku koncu a rýchlonohý hrdina sa musí postaviť Reverse Flashovi a svojim najväčším nepriateľom!

Detailné informácie

Podrobný popis

BLESK PRECHÁDZA CIEĽOVOU ČIAROU...

Stodielna séria hviezdneho spisovateľa Joshuu Williamsona sa blíži k záveru, keď sa rýchlonohý hrdina musí postaviť Reverse Flashovi a svojim najväčším nepriateľom! S úmyslom nielen poraziť Barryho, ale aj ukradnúť mu život vytvorí Reverzný Flash Zoomovu légiu, do ktorej patria okrem iných aj Captain Cold, Turtle, Gorilla Grodd a Trickster. Dokáže najrýchlejší muž na svete dostatočne rýchlo reagovať na útoky v celom Central City, keď sú v ohrození jeho blízki a vôbec všetko, čo má rád? Keď Flashov najväčší nepriateľ povolá Barryho deti z budúcnosti, Tornádové dvojčatá, Flashova rodina sa ponáhľa na pomoc hrdinovi, ktorý bojuje najväčšiu bitku svojho života.

Tento sedemdielny komplet (Flash #756-762) s kresbami úžasných výtvarníkov Christiana Duceho, Rafa Sandovala, Scotta Kolinsa a Howarda Portera vám vyrazí dych!

Dodatočné parametre

Kategória: Flash komiksy
JAZYK: Čeština

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: