BattleTech: Tamar Rising - EN (CGL)

€30,90
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)

Tamar Rising je kniha BattleTechu, ktorá obsahuje všetky podrobnosti o udalostiach v bývalej okupačnej zóne klanu Jade Falcon od roku 3151 do polovice roku 3152. Obsahuje úplný historický prehľad udalostí v tejto oblasti vesmíru, profily osobností a jednotiek kľúčových hráčov; mnoho z nich sa tu objavuje prvýkrát, spolu s hernými informáciami, ktoré všetky prenesú na váš stôl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre koho?

  • Pre hráčov hry BattleTech.

Prečo?

  • Tamar Rising je kniha BattleTechu, ktorá obsahuje všetky podrobnosti o udalostiach v bývalej okupačnej zóne klanu Jade Falcon od roku 3151 do polovice roku 3152.
  • Obsahuje úplný historický prehľad udalostí v tejto oblasti vesmíru, profily osobností a jednotiek kľúčových hráčov; mnoho z nich sa tu objavuje prvýkrát, spolu s hernými informáciami, ktoré všetky prenesú na váš stôl.

Vlastnosti:

  • Vydavateľ: Catalyst Game Lab
  • Kniha je v angličtine

Popis výrobcu:

  • Tamar Rising: Silence falls cez Jade Falcon border, a slowly, reports reach Lyran space; the Clan's warriors, so long a threat to the Steiner realm, are gone. Powerful ambitions rush to fill the vacuum that follows.
  • Former Clan citizens päty boli skoršie assimilated a dlhé zhromaždené hrozno s future no longer definované Jade Falcons. An Arcturan general dissatisfied with Tharkad's ineffective rule forges jej own destiny. A Clan denied glory of Terra redefines itself cez battle and conquest. And a mercenary unleashes hier reborn command to claim vengeance for pascu calamities.
  • Tamar Rising je BattleTech sourcebook, ktorý poskytuje úplné podrobnosti o udalostiach vo forme Clan Jade Falcon Occupation Zone z 3151 do stredu-3152. Included a full historical summary of events in the region of space, personality and unit profiles of key players; Mnohé z týchto príspevkov sú pre prvý čas, popri hre informácie o bring to všetko do vášho tabletop.

Dodatočné parametre

Kategória: Battletech
Herný svet - Figúrkové hry: Battletech
JAZYK: Angličtina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: